Cric hidraulic cu actionare pneumatica, pentru cutii de viteze si diferential SIF 6/73 IP
Pompa hidraulica comandata pneumatic.
Garantie 12 luni.
OPTIONAL: OMCN 234 - 395 euro.
Sarcina: 600 kg.
Greutate: 30 kg.
| Sarcina: | 10000 kg |
| Inaltime minima: | 131 cm |
| Inaltime ridicare: | 131+90 cm |
| Greutate: | 160 kg |

Cric hidraulic cu actionare pneumatica, pentru cutii de viteze si diferential SIF 6/73 IP
| Sarcina: | 10000 kg |
| Inaltime minima: | 131 cm |
| Inaltime ridicare: | 131+90 cm |
| Greutate: | 160 kg |
Cric hidraulic butelie 125
| Sarcina: | 3000 kg |
| Greutate: | 4,8 kg |
Cric hidraulic butelie 125/A
| Sarcina: | 3000 kg |
| Greutate: | 5,2 kg |
Cric hidraulic butelie 126
| Sarcina: | 5000 kg |
| Greutate: | 5,5 kg |