Cric hidraulic pentru cutii de viteze SIF 2/73
Pompa hidraulica comandata cu piciorul.
Garantie 12 luni.
| Sarcina: | 1000 kg |
| Inaltime minima: | 119 cm |
| Inaltime ridicare: | 119+80 cm |
| Greutate: | 40 kg |

Cric hidraulic pentru cutii de viteze SIF 2/73
| Sarcina: | 1000 kg |
| Inaltime minima: | 119 cm |
| Inaltime ridicare: | 119+80 cm |
| Greutate: | 40 kg |
Cric hidraulic butelie 125
| Sarcina: | 3000 kg |
| Greutate: | 4,8 kg |
Cric hidraulic butelie 125/A
| Sarcina: | 3000 kg |
| Greutate: | 5,2 kg |
Cric hidraulic butelie 126
| Sarcina: | 5000 kg |
| Greutate: | 5,5 kg |