Cric hidraulic pentru cutii de viteze SIF 4/73
Pompa hidraulica comandata cu piciorul.
Garantie 12 luni.
| Sarcina: | 2500 kg |
| Inaltime minima: | 135 cm |
| Inaltime ridicare: | 135+87 cm |
| Greutate: | 80 kg |


Cric hidraulic pentru cutii de viteze SIF 4/73
| Sarcina: | 2500 kg |
| Inaltime minima: | 135 cm |
| Inaltime ridicare: | 135+87 cm |
| Greutate: | 80 kg |
Cric hidraulic butelie 125
| Sarcina: | 3000 kg |
| Greutate: | 4,8 kg |
Cric hidraulic butelie 125/A
| Sarcina: | 3000 kg |
| Greutate: | 5,2 kg |
Cric hidraulic butelie 126
| Sarcina: | 5000 kg |
| Greutate: | 5,5 kg |