Cric hidraulic crocodil 112/A
| Sarcina: | 1500 kg |
| Inaltime minima: | 13,5 cm |
| Inaltime ridicare: | 52,5 cm |
| Greutate: | 36 kg |
| Lungime: | 65 cm |

Cric hidraulic crocodil 112/A
| Sarcina: | 1500 kg |
| Inaltime minima: | 13,5 cm |
| Inaltime ridicare: | 52,5 cm |
| Greutate: | 36 kg |
| Lungime: | 65 cm |
Cric hidraulic butelie 125
| Sarcina: | 3000 kg |
| Greutate: | 4,8 kg |
Cric hidraulic butelie 125/A
| Sarcina: | 3000 kg |
| Greutate: | 5,2 kg |
Cric hidraulic butelie 126
| Sarcina: | 5000 kg |
| Greutate: | 5,5 kg |