Cric hidraulic cu doua pistoane telescopice de ridicare / coborare, pentru cutii de viteze SIF 10/73
Pompa hidraulica comandata cu piciorul.
Doua pistoane hidraulice.
Garantie 12 luni.
| Sarcina: | 4000 kg |
| Inaltime minima: | 93 cm |
| Inaltime ridicare: | 93+46+51 cm |
| Greutate: | 94 kg |


Cric hidraulic cu doua pistoane telescopice de ridicare / coborare, pentru cutii de viteze SIF 10/73
| Sarcina: | 4000 kg |
| Inaltime minima: | 93 cm |
| Inaltime ridicare: | 93+46+51 cm |
| Greutate: | 94 kg |
Cric hidraulic butelie 125
| Sarcina: | 3000 kg |
| Greutate: | 4,8 kg |
Cric hidraulic butelie 125/A
| Sarcina: | 3000 kg |
| Greutate: | 5,2 kg |
Cric hidraulic butelie 126
| Sarcina: | 5000 kg |
| Greutate: | 5,5 kg |