Cric hidraulic crocodil 1120/G
Garantie 12 luni.
| Sarcina: | 1500 kg |
| Inaltime minima: | 13 cm |
| Inaltime ridicare: | 85 cm |
| Greutate: | 85 kg |
| Lungime: | 175 cm |


Cric hidraulic crocodil 1120/G
| Sarcina: | 1500 kg |
| Inaltime minima: | 13 cm |
| Inaltime ridicare: | 85 cm |
| Greutate: | 85 kg |
| Lungime: | 175 cm |
Cric hidraulic butelie 125
| Sarcina: | 3000 kg |
| Greutate: | 4,8 kg |
Cric hidraulic butelie 125/A
| Sarcina: | 3000 kg |
| Greutate: | 5,2 kg |
Cric hidraulic butelie 126
| Sarcina: | 5000 kg |
| Greutate: | 5,5 kg |